Завтра відбудеться нове засідання суду щодо компетенції Супрун

Окружний адміністративний суд Києва завтра, 15 лютого, розгляне питання про компетентність виконання обов’язків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун.

Про це повідомила Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що більше тижня робота Міністерства охорони здоров’я була заблокована через рішення судді Окружного адмінсуду, яке забороняло їй здійснювати будь-які дії на виконання обов’язків міністра.

«Вчора Кабмін видав розпорядження, що дозволяє розблокувати найбільш критичні питання роботи міністерства. А сьогодні суддя за власною ініціативою скасував своє рішення, що забороняло мені діяти, після більше двох діб в нарадчій кімнаті. Основне рішення про наявність у мене компетенції виконувати обов’язки міністра ще попереду і буде розглядатися у цього ж судді (Сергія Каракашьяна) завтра, 15 лютого, о 14:50», – написала Супрун.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

5 лютого, Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і заборонив Супрун здійснювати повноваження виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я. Водночас суд не заборонив їй здійснювати повноваження, які були делеговані як заступнику міністра. Також суд врахував доводи про те, що у Супрун має два громадянства – українське та американське.

У МОЗ заявили, що консультуються з юристами у зв’язку з появою інформації про судову заборону Супрун виконувати повноваження в.о. міністра.

Кабінет Міністрів України висловив підтримку в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун.

Про це йдеться у заяві членів уряду з приводу судового рішення про заборону Супрун виконувати обов’язки глави МОЗ. Також про повну підтримку Супрун заявив Президент Петро Порошенко.

Уляна Супрун виконує обов’язки міністра охорони здоров’я з 1 серпня 2016 року.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *