Зеленський: Представлю п’ятірку своєї команди після виходу до другого туру

Кандидат в президенти Володимир Зеленський розповів про те, коли представить першу п’ятірку його команди. Ключові люди будуть представлені до кінця другого туру, повідомив Зеленський на зустрічі з провідними бізнес-асоціаціями в Києві в понеділок, передає Лівий берег.

«Ми хочемо представити ключових людей до кінця другого туру, якщо ми туди пройдемо. За ніс водити людей не будемо – ми п’ятірку назвемо. Решту – там на це буде до президентських повноважень близько 2,5 місяців. Я вважаю, нам цього часу вистачить, щоб усіх знайти», – заявив кандидат в президенти.

Згідно фотографії, опублікованій на сторінці «Команди Зеленського» в Facebook, у зустрічі кандидата з бізнес-асоціаціями брали участь екс-глава Міністерства фінансів Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, народний депутат Сергій Лещенко і співвласник «Нової Пошти» В’ячеслав Клімов.

За словами Зеленського, з деякими потенційними кандидатами на ключові державні посади не вдалося досягти домовленості. Говорячи про це, він згадав нещодавно призначеного заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса. Зеленський зазначив, що домовився з Кривоносом про підписання меморандуму, проте після походу в Адміністрацію президента останній зняв свою кандидатуру на користь чинного президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, Зеленський публічно підтримав в. о. голови МОЗ Уляну Супрун на зустрічі з представниками бізнес-спільноти.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *