Зеленський розповів, як збирається повертати Донбас

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський розповів, як збирається зупинити війну на Донбасі та заявив, що готовий до перемовин з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Україна.

За словами Зеленського, з Росією «однозначно треба говорити».

«Війна з Росією. Тому треба говорити з Росією, однозначно говорити. Мають бути переговори і дипломатичний формат перемовин з Росією у присутності західних представників», – зазначив Зеленський.

На питання, чи готовий він до перемовин з Путіним, Зеленський без сумніву заявив «Так».

«Жертвувати територіями і людьми ми не будемо ніколи. Цілісність України має бути константою, це не тільки в Конституції України, але і в серці кожної нормальної людини, кожного громадянина України. Я переконаний в цьому», – відповів він на питання, чим готовий пожертвувати.

За словами Зеленського, у Європі багато хто хоче допомагати Україні.

«Усі розуміють, що зараз головна задача – не просто зупинити війну, а зробити перші кроки – припинити стрілянину. Щоб наші хлопці перестали гинути. Що ми для цього можемо зробити? Продовжувати Мінські домовленості, продовжувати Мінський процес, але всі згодні, що потрібно реформувати мінський формат», – заявив Зеленський.

На вирішення питання щодо припинення вогню «ми не можемо дозволити собі якийсь довгий процес», додав він.

За його словами, також має бути розпочато «інформаційну війну, в якій ми маємо бути переможцями».

«Маємо достукатися до кожної людини, яка живе сході, на тимчасово окупованих територіях…не просто обіцяти, а відновити ці стосунки. Почати платити пенсії людям, які живуть там (на окупованих територіях – Ред.), вони такі ж українці. Говорити їм, що вам запудрили мозок, це все інформаційна війна, що ми вас чекаємо, ми вас любимо, усіх переможемо, ви українці, стрілянина закінчиться, ви повернетеся у склад України, усі окуповані території», – зазначив кандидат.Нагадаємо, у кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського запевнили, що він представить свою команду і план дій на перші 100 днів, у разі перемоги, раніше ніж почнеться другий тур голосування.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *