Зменшення кількості нардепів та справа Януковича: КСУ цього тижня розгляне низку важливих законопроєктів

Конституційний суд України має намір розглянути на цьому тижні низку ключових законопроєктів на предмет дотримання конституційних норм.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зокрема, серед запропонованих є законопроєкт №1017 щодо зменшення кількості нардепів Верховної Ради. Його планують розглянути на предмет дотримання вимог статей 76 та 77 Конституції України. Також на предмет дотримання вимог статей 157 та 158 Конституції України планують розглянути законопроєкт №1014 щодо можливості президента утворювати незалежні регуляторні органи, НАБУ, призначати та звільняти директорів НАБУ та ДБР.

Серед інших запропонованих, КСУ розгляне законопроєкт №1013 про скасування адвокатської монополії. А також законопроєкт №1015 щодо законодавчої ініціативи народу. Цей та попередній законопроєкти розглядаються на предмет дотримання вимог статей 157 і 158 Конституції України.

Окрім цього, у вівторок, 29 жовтня, КСУ розгляне законопроєкт "Про позбавлення В. Януковича звання Президента України".

Раніше повідомлялося, що в України набули чинності дві суміжні постанови про участь постійного представника Верховної Ради у конституційному провадженні та призначення постійним представником Ольгу Совгирю.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *